Váš nákupný vozíkZavrieť

Váš nákupný košík je momentálne prázdny.

Prihlásiť sa Zavrieť

FAQ

Opýtať: OCULUS LINK KÁBEL 5m |USB-A| do OCULUS QUEST 1/2

Otázka o kvalite signálu:

Dobrý deň.
Chcel by som si kúpiť tento kábel, ale mám určité pochybnosti. Stačí na okuliaroch Oculus Quest použiť aplikáciu Oculus Rift, alebo potrebujem ešte kábel so zosilňovačom? Všimol som si, že na Amazone sa predávajú súpravy. Čo neviem, či im ide primárne o predĺženie kábla alebo o zosilnenie signálu.
A ak môže kábel fungovať sám o sebe - vyskúšali ste, ako dĺžka 3m/5m ovplyvňuje silu signálu?
Vopred ďakujem za odpoveď.

Pozdravujem
Luke P.

Naša odpoveď:

Ahoj
Veľmi dobré otázky. Sú ľudia, ktorí sú skeptickí, ale funguje to rovnako dobre ako pôvodný kábel, alebo ešte lepšie. Dôležité je, aby základná doska poskytovala dostatok energie cez kábel, v 1-2% prípadov môžu niekedy nastať malé problémy a potom stačí kábel zapojiť pod aktívny hub.
Káble, o ktorých hovoríš, sa predávajú aj spolu s druhým káblom, ktorý reprodukuje signál. Tento kábel je potom možné predĺžiť, aby poskytoval lepší signál. V budúcnosti budeme mať káble dlhé až 8 metrov so zosilneným a vylepšeným signálom s čipom už v kábli, ale ten je stále vo výrobe.
Dôrazne odporúčame náš kábel a ak sa vyskytne problém, ponúkame bezplatné vrátenie, ale ako už bolo povedané, sme tu, aby sme vám pomohli a sme si istí, že bude fungovať na 100 % tak, ako bolo zamýšľané. Ak základná doska nenapája, vždy si môžete kúpiť aktívny HUB.
Náš 5-metrový kábel poskytuje vo výsledkoch rovnaké výsledky ako 3-metrový kábel, takže obmedzenie nie je v kábli, ale v hardvéri.

s pozdravom
Virtuálna realita Vortex