Váš nákupný vozíkZavrieť

Váš nákupný košík je momentálne prázdny.

Prihlásiť sa Zavrieť

Platba a bezpečnosť

 

V zásade sa nezaväzujeme uchovávať čísla kariet nad rámec toho, čo je potrebné na zabezpečenie efektívneho vybavovania akýchkoľvek záležitostí týkajúcich sa debetu, storna a kreditu.

Aby ste u nás mohli nabudúce nakupovať jednoduchšie, môžete si pri platbe pri pokladni vybrať, či chcete u nás bezpečne uložiť údaje o svojej karte. Je dôležité, aby ste sa po dokončení transakcie odhlásili zo svojho zákazníckeho účtu.
Ste zodpovední za to, že svoje používateľské meno a heslo nebudete zdieľať s inými osobami.
Aby sme mohli vykonať platbu, odovzdáme vaše údaje nášmu poskytovateľovi platieb Shopify Payments. Informácie ukladajú bezpečným spôsobom a sú certifikované na úrovni PCI 1. 

 


Shopify Payments akceptuje najbežnejšie platobné karty VISA, MasterCard, AmericanExpress, ako aj Apple Pay, Google Pay a v neposlednom rade Klarna.

Zadajte číslo svojej karty, dátum jej platnosti a kód CVV2/CVC. Peniaze budú odpočítané priamo z vášho účtu po autorizácii transakcie. Všetky informácie o transakciách sa odosielajú prostredníctvom protokolu SSL (Secure Sockets Layer) a sú šifrované, t. j. veľmi bezpečné. Ak máte akékoľvek problémy s platbou, kontaktujte zákaznícky servis spoločnosti VortexVR.


Môžete tiež platiť prostredníctvom služby PayPal, ktorá je celosvetovo bezpečným platobným riešením.